SRJ Targi kraków (1)

W miesiącu czerwcu spotkaliśmy się na kolejnej edycji Targów Jubinale 2016 w Krakowie. I tak nasze stowarzyszenie tradycyjnie już po raz dziewiąty sprawowało patronat branżowy nad tą wiodącą letnią imprezą targową na południu Polski.

Spotkaliśmy się z producentami, importerami, hurtownikami oraz designerami branży jubilerskiej i zegarkowej. Liczne grono gości pojawiło się również z kilkunastu państw nie tylko Europy ale też z Azji czy Australii, co nadaje tej imprezie międzynarodowego specjalnego charakteru. Te kilka dni spędziliśmy w atmosferze spotkań, dyskusji oraz jak to się mówi „na roboczo”.

SRJ Targi kraków (2)

Przypomnijmy, iż SRJ zgodnie ze swoimi założeniami w czasie targów prowadzi bezpłatne wyceny i porady w zakresie gemmologii, numizmatyki, starej biżuterii, czyli szeroko pojętego jubilerstwa. Ostatnimi czasy dotykamy też problematyki handlu surowcami pochodzenia naturalnego oraz wiarygodności i rzetelności informacyjnej firm handlujących w internecie.

Już w tym momencie zapraszamy Państwa do odwiedzenia owych targów w przyszłym roku. Kolejna jubileuszowa X edycja również odbędzie się z naszym udziałem. W imieniu organizatorów i naszym – Serdecznie Zapraszamy !